Pagrindinė veikla darželyje – žaidimas. Žaisdamas vaikas įgyja sėkmingam mokymuisi mokykloje reikalingų kompetencijų: komunikavimo, meninės, socialinės, sveikatos saugojimo, pažinimo. Todėl lopšelyje-darželyje siekiame sukurti saugią, inovatyvią ir funkcionalią aplinką grupėse ir lauke, kuri skatintų vaikų aktyvumą, kūrybiškumą ir žingeidumą. Visos priemonės yra atvirose lentynose, edukaciniuose kampeliuose, vaikams matomos ir lengvai prieinamos. Priešmokyklinės grupės ugdomoji aplinka papildyta interaktyvia lenta.

,,Žvirbliukų“ gr. įrengta erdvė žaidimams smėliu. Žaidimas smėliu atpalaiduoja, ramina, atveriu kelius vaizduotei, kūrybiškumui, jausmų raiškai. Žaisdamas smėlio dėžėje vaikas gali statyti, griauti ir vėl atstatyti pasaulį, atspindintį jo vidinę būseną ir patyrimus.

Kūno kultūrai ir sportui skirtoje erdvėje tenkinami judėjimo poreikiai. Judėjimas skatina vaikų motorikos vystymąsi, stiprina svei­katą,  gerina protinį darbingumą. Vaikai įpranta sistemingai mankštinti kūną, patiria fizinių pratimų emocinį džiaugsmą.

Taip pat čia įrengtos ir interaktyvios grindys. Tai priemonė, skirta lavinti vaikų judesių koordinavimą, reakciją bei loginį mąstymą.

Yra erdvė skirta muzikiniams užsiėmimams. Užsiėmimų metu ugdomi vokaliniai, ritminiai, improvizaciniai vaikų gebėjmai.

Lauke pastatyti sportiniai kompleksai, kur vaikai įvairiais metų laikais gali žaisti ir sportuoti

Žaidimų zonomis paverstos net asfaltuotos aikštelės. Dekoratyviniai žaidimai ant asfalto skatina vaikus žaisti vaizduotės žaidimus, linksmai ir aktyviai leisti laiką lauke. Jie užtikrina linksmą mokymosi alternatyvą žaidžiant.

,,Dvarelyje“(Amerikos Lietuvių g.1) vaikai turi galimybę ugdytis nuostabioje, natūralioje  gamtinėje aplinkoje.

Grupėse yra kampeliai, kuriuose sukurta šilta namų aplinka. Tai padeda vaikams jaustis saugiai, ugdytis vaikų  bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiams.