TARPTAUTINIS PROJEKTAS ,,Say Hello to the World”-2021/2022

2022-03-02 vyko susitikimas su draugais iš Čekijos.  Tema ,,Aš ir mano darželis”. Dviejų šalių vaikai susivienijo Ukrainos palaikymo akcijoje, sakydami: „Slava Ukraini!”

Vyriausieji ,,Voveriukų” ir ,,Žiogelių” grupės vaikai jau ketvirti metai dalyvauja tarptautiniame projekte ,,Say Hello to the World”. Šiais metais bendradarbiausime su vaikais iš Čekijos.

2021-12-14 d. įvyko pirmasis nuotolinis Tarptautinio projekto ,,Say Hello to the World” susitikimas. Susipažinome su Čekijos tarptautinio darželio vaikais

TARPTAUTINIS PROJEKTAS ,,Say Hello to the World”-2020/2021

PROJEKTO ATASKAITA ANGLA KALBA. Parengė mokytoja metodininkė Agnė Vilimė
Jau trečius metus dalyvaujame tarptautiniame projekte ,,Say Hello to the World”.
Šiais metais bendradarbiaudami su Slovėnijos darželiu įgyvendinsime ,,Penkių pirštų” programą.
Grupių ,,Žiogeliai“ ir ,,Voveriukai“ vaikučiai dalyvauja nuotoliniuose susitikimuose su naujais draugais.
Birželio 4 d.  3 kartą  vaikai dalyvavo susitikime su slovėnais. Draugai iš Slovėnijos padarė mums staigmeną – lietuviškai padainavo ,,Du gaidelius”. Mes šokome ir dainavome lietuvių liaudies dainas ir šokius, parodėme pieštus Slovėnijos kalnus. Visi kartu mokėmės angliškai skaičiuoti ir judesiais rodyti įvairias formas.
Kovo 29 d. antrasis vyresniųjų vaikų susitikimas su slovėnais, tema ,,Aš ir mano šeima” . Džiaugiamės turėdami galimybę susipažinti ne tik su anglų, bet ir nuostabia slovėnų kalba.

2. Antroji tema ,, Aš ir mano šeima”. Vaikai kuria pasakojimus apie šeimą, namus. Pradeda piešti savo šeimos narius, mokosi anglų kalba pasakyti: mama, tėtis, sesė, brolis, šeima, pirštas, skaičiuoti iki 5!

Kovo 15 d. vyriausieji ,,Žiogelių“ ir ,,Voveriukų“ gr. vaikai  susipažino su vaikais iš Slovėnijos darželio. ,,Voveriukų grupės vaikai anglų kalba pasisveikino, atsisveikino, pasakė savo vardus, mokė slovėnus šokti. Stebėjo naujų draugų prisistatymus slovėnų, anglų ir net lietuvių kalbomis, bandė judesiukais prisijungti prie jų linksmo pasirodymo.

1. Pirmoji tema ,,Štai  ir aš“.Vaikai tyrinėja ir stebi draugus, save, savo kūnus, norus, jausmus.

 

Susisiekiti su mumis

Turite klausimų? Parašykite mums žinute.

Sending

©2023 Vaikų darželis „DVARELIS“ - Sprendimas: www.e-project.lt

Log in with your credentials

Forgot your details?