Vaikučiai  išbando l.l liaudies muzikos instrumentą – tabalus, kurį pagamino muzikos mokytoja Virginija

SVARBI INFORMACIJA TĖVELIAMS

Kreipiamės į Jus, siekdami bendrų susitarimų dėl vaikų vedimo į darželį nuo 2020 05 18. Įvykdžius apklausą, matome, kad nemažas vaikų skaičius turėtų ateiti, todėl informuojame Jus, kad tam tikra tvarka įsigalios kitaip nei įprastame režime:

• Įstaiga nuo 2020 05 18 karantino metu dirbs nuo 7.00 iki 17.30 val.
  • Prailgintos grupės veiks iki 19.00, tačiau vaikų iš kitų grupių priimti negalės

Nerekomenduojama vesti:

• Vaikų, kurie turi lėtinių ligų Sveikatos apsaugos ministro 2020 03 23 įsakyme V-483 numatytame apraše, kurį Jums prisegame;
  • Vaikų, kurie gyvena kartu su asmenimis, priskirtais rizikos grupėms (60 metų ir vyresniais arba sergančiais lėtinėmis ligomis, nurodytomis tame pačiame apraše).

Nepriimsime:

• Vaikų, kurių kūno temperatūra atvykimo metu bus aukštesnė nei 37,3 arba turės išorinių ligos požymių (pasunkėjęs kvėpavimas, sloga, čiaudulys, kosulys).

Vykdant vaikų priėmimą bus laikomasi tokios tvarkos:

• Tėvai pradėdami lankyti įstaigą pasirašo deklaraciją (pavyzdys pridedamas)
  • Vaikus lydintys asmenys turi dėvėti veidą ir nosį dengiančias priemones.
  • Priėmimas (J.Kumpio g.1) bus vykdomas per vienerias įstaigos duris (prie įėjimo su pandusu). Vaikus pasitiks įstaigos darbuotojas, dėvintis apsaugos priemones, todėl labai prašome paaiškinti vaikams iš anksto šią procedūrą, kad nesukelti didelio streso. Darbuotojas dėvės kaukę, apsauginį skydą, antbačius ir bekontakčiu termometru matuos temperatūrą. ,,Žvirbliukų“ grupės, turinčios atskirą įėjimą, vaikus pasitiks grupės auklėtoja. Darželyje Amerikos Lietuvių g.9 vaikų priėmimas bus vykdomas tokia pačia tvarka.
  • Susidarius didesniam atėjusių skaičiui, prašome laikytis saugių atstumų.
  • Vaikai į įstaigą bus priimami iki 8.30 val.
  • Tėvams į grupes eiti draudžiama.
  • Prieš atsiimant vaikus, skambinti grupės auklėtojoms telefonu.
  • Temperatūra vaikams bus matuojama ir išleidžiant į namus.

Apie neatvykimą ir su vaiko sveikata susijusią informaciją, kuri aktuali priėmimui, taip pat labai prašome informuoti el. paštu : vd.dvarelis@gmail.com arba tel. 8-37 54 02 50 (J.Kumpio g.1) 8-37 39 14 04 (Amerikos Lietuvių g.9)

• Ugdymo proceso metu išryškėjus bent menkiausiems vaiko sveikatos negalavimams Jūs būsite informuoti ir turėsite skubiai paimti vaiką iš įstaigos.
  • Vaikai į lauką bus vedami atskiromis grupėmis jiems priskirtu laiku. Kiekvienai grupei, kad apsaugoti nuo bendrojo kontakto su kitais vaikais, priskirti atskiri išėjimai. Jie dezinfekuojami vaikams išėjus į lauką ir grįžus iš lauko.

Logopedo, psichologo pagalba specialiųjų poreikių vaikams bus teikiama nuotoliniu būdu.

Nelankant darželio karantino metu 05.18-05.31 d. mokestis už darželį skaičiuojamas nebus.

Labai tikimės susitarimų ir kad padėsite mums apsaugoti ir vaikus, ir vieniems kitus. Pasikeitimų gali būti kasdien dėl esamos situacijos, todėl padarysime viską, kad kuo anksčiau apie juos sužinotumėte.

Administracija

Knygų savaitė ,,Žiniukų“ grupėje

Vaikai susipažįsta su įvairiomis knygelėmis

Susipažįstame su Brailio raštu

Kuriame knygeles

Priešmokyklinukai ,,Žiniukų“ gr. vaikučiai dalyvavo edukacijoje V.Staniulio knygyne-antikvariate.

Švenčiame Vasario 16

Pasipuošėme

Dėkojame auklėtojai Agnei už sukurtą Kalėdinę nuotaiką.