Vizija

Tapti saugiu, aukštos kultūros, atviru naujovėms Kauno lopšeliu-darželiu, teikiančiu kokybišką ugdymą šiuolaikinius reikalavimus atitinkančioje modernioje aplinkoje, kurioje kūrybingų bei profesionalių pedagogų ir tėvų glaudaus bendradarbiavimo dėka, ugdomas sveikas, orus, kuriantis, pilietiškas žmogus.

Misija

Teikti 1,5-6 metų amžiaus vaikams kokybiškas ir kvalifikuotas ikimokyklinio ir priešmokyklinio visapusiško ugdymo(si) paslaugas (lietuvių kalba), sukuriant kiekvienam vaikui atitinkančią jo amžių, interesus, gebėjimus ir poreikius į ugdymosi aplinką, kuri padėtų ugdyti(s) kasdieniniam gyvenimui bei sėkmingam ugdymui(si) mokykloje būtinų kompetencijų. Suburti įstaigos bendruomenę, užtikrinant švietimo prioritetų įgyvendinimą.

Tikslas

Atsižvelgiant į pažangiausias mokslo ir visuomenės raidos tendencijas, kurti sąlygas, padedančias vaikui tenkinti prigimtinius, kultūros, etninius, socialinius, pažintinius poreikius.

Uždaviniai:

• Padėti ikimokyklinio amžiaus vaikui įgyti ugdymui(si) mokykloje reikalingų kompetencijų.
  • Saugoti ir stiprinti vaiko fizinę ir psichinę sveikatą, tenkinti aktyvumo, judėjimo poreikius, sudaryti sąlygas vaikų specialiųjų ugdymo(si) poreikių tenkinimui.
  • Ugdyti pagarbą ir pakantumą žmogui, neatsižvelgiant į jo lytį, amžių, rasę, religines pažiūras ir įsitikinimus, neįgalumą.
  • Pozityviai vertinti kiekvieną vaiką, tenkinant vaikų saviraiškos, bendravimo, saviugdos, pažinimo, kūrybos poreikius.
  • Stiprinti šeimos, darželio sąveiką, kurti pozityvius vaiko – šeimos – pedagogo santykius, grindžiamus partneryste, bendravimu ir bendradarbiavimu, vienas kito gerbimu.
  • Padėti vaikams išsaugoti ir gilinti ryšį su gimtuoju kraštu, atskleidžiant jo grožį, puoselėjant tautinės kultūros tradicijas, papročius, sudarant sąlygas ugdyti tautinės savimonės pradmenis.